Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Router Linksys Wireless WRT54
Autor Wiadomość
Szakal32 
Klikacz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 2
Wysłany: 10-03-2006, 23:19   Router Linksys Wireless WRT54

Witam posiadam ten router bezprzewodowy i chello light i chce udostepnic to na kompa domowego i na laptopa jak to podlaczyc i jak skonfigurowac routera na tej stronce i wogole co robic bo sie nie znam na tym nic a nic czy mogl bym prosic kogos o pomoc kto wie co zrobic jakas dokladna instrukcje bo to co ja dostalem z routerem to nic tam nie ma polskie tlumaczenie 2 punkty w ktorych nic niema wiec prosze o pomoc jak podlaczyc i skonfigurwoac byl bym bardzo wdzieczny pozdrawiam a i jeszce to jest pocja wraz z telefonem domowym podlaczonym do modemu dziekuje
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 11-03-2006, 14:05   

1. fajnie by bylo jakbys nauczyl sie stosowac interpunkcje
2. podzielenie chello light jest niezgodne z regulaminem chello
 
 
MaDzik 
Klikacz

Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-03-2006, 23:39   

Też mam taki Router i ma u mnie taki zastosowanie jak to sobie zaplanowałeś. Konfiguracja jest banalna, ale musisz wiedzieć co chcesz osiągnąć. Nie będę Ci pisał krok po kroku jak to zrobić bo forum nie nadaje się do tego celu.

Pozdrawiam!!!
 
 
 
mgs 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 331
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-03-2006, 01:16   

musisz skonfigurować modem na stronie SETUP. Wchodzisz w zakładkę MAC Address Clone => wpisujesz adres MAC karty sieciowej =>klikasz SAVE SETTINGs => restart => powinno działać
_________________
 
 
 
Szakal32 
Klikacz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 2
Wysłany: 12-03-2006, 23:09   router

ty nie jestes od tego zeby mi mowic o interpunkcji wiec sie odwal !!!!!!!! widac gowno sie znasz dlatego wymyslasz takie tematy i prestan gadac mi o regulaminie jak mam dwa kompy w domu to sobie moge podlaczyc, co moze mam wykupic drugi internet na drugi komp w upc buhahaaha!!!!!

dzieki juz sobie poradzilem z tym i jest ok wszystko mi dziala i wydaje mi sie ze forum jest wlasnie po to zeby pomagac osoba ale jak widac kazdy umie tylko gadac bzdury bo nic nie umie.

a i dzieki MGS za podpowiedz wszystko jest ok doszedlem do tego jeden pozadny nie dawal kazan tylko to co wiedzial to powiedzial a inni sie madrza bo nic nie umia dzieki pozdrawiam nara

[ Dodano: 12-03-2006, 23:14 ]
suck wiecej dajesz kazan z tego co widac POMÓGŁ 1 raz buahahha idz prawic kazania o interpunkcji bo ci to jedynie chyba wychodzi a pewnie tez nie. idz czytaj regulamin UPC i pamietaj pewnie masz w domu 2 telewizory i podlaczone z jednej anteny pamietaj tak nie wolno lamiesz regulamin wykup drugi pakiet C bo lamiesz zasady UPC narazie pozdrawiam BUAHAHAHAH
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 12-03-2006, 23:37   

synek wez se daruj swoje frustraty bo tak jest, powiedzialem ci tylko jak jest napisane w regulaminie wiec sie nie frustruj bo ci cisnienie skoczy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,91 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: