Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello classic i light bez limitu
Autor Wiadomość
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2007, 14:45   chello classic i light bez limitu

Właśnie otrzymaliśmy komunikat potwierdzający w dużej części oficjalne doniesienia.

Cytat:
Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że



UPC Polska, wiodący dostawca potrójnej usługi: telewizji, internetu i telefonii, od jutra znosi limity pobierania danych dla chello classic i chello light. Oznacza to, że klienci aż czterech z pięciu usług dostępu do internetu UPC (chello ultra, chello plus, chello classic i chello light) będą mogli pobierać dane z internetu bez oglądania się na limit. UPC Polska znosi limity w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej.



Zlikwidowanie limitów pobierania danych dla chello classic i chello light jest kontynuacją dotychczasowej strategii rozwoju usług UPC. UPC Polska po raz pierwszy zniosła ograniczenie ilości pobieranych danych z internetu pod koniec ubiegłego roku - dla klientów usługi chello plus. Firma konsekwentnie poprawia parametry poszczególnych usług internetowych w ramach dotychczasowych opłat abonementowych. Tylko w ubiegłym roku UPC zwiększyła prędkości pobierania danych dla czterech z pięciu usług dostępowych, wprowadziła atrakcyjne usługi dodatkowe i inne udogodnienia dla użytkowników.


UPC Polska oferuje największe prędkości na rynku dla klientów indywidualnych. Klient chello zyskuje też profesjonalne wsparcie techniczne online i przez telefon, stałą opłatę niezależną od czasu spędzonego w internecie i stały dostęp. UPC oferuje również atrakcyjne usługi dodatkowe: UPC SmartGuard - Pakiet Bezpieczeństwa, zapewniający kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z internetu; UPC Szybsze Wysyłanie, pozwalające dwukrotnie zwiększyć prędkość wysyłania danych i UPC WiFi - Domowa Sieć Bezprzewodowa, dzięki której można wydzierżawić router bezprzewodowy i za jego pośrednictwem uwolnić komputer od kabla i połączyć komputery w sieć bezprzewodową. Pod koniec ubiegłego roku z usługi internetowej UPC korzystało ponad 200 tys. klientów w kilkunastu miastach w całej Polsce.



chellomarzec.JPG
Plik ściągnięto 855 raz(y) 30,67 KB

 
 
infest 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 60
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-02-2007, 15:16   

he he a mialo nie byc odpowiedzi na zniesienie limitow w neostradzie :mrgreen:


ciekawe co teraz bedzie sie dzialo w godzinach 18-22 :shock:
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2007, 15:23   

infest, najwyżej nasze forum o chello będzie na łączu Aster ;)
 
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-02-2007, 15:34   

a co z podniesieniem prędkości? :mrgreen: o tym też były donosy, i jak widać połowa z tych plotek już weszła w życie.
_________________
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 28-02-2007, 15:35   

Jeszcze rok temu obijalbym sufit glowa z radosci :mrgreen:

Ale teraz mnie to ryba. Mam 50 GB ktorych nie jestem w stanie przekroczyc nawet gdybym tego chcial (choc przyznam ze przekraczam 30 GB miesiac w miesiac) . Nie da sie ogladac youtube, itvp , pliki z serwerow z zagranicy sciagaja sie z zalosna predkoscia. Jedynie torrent idze z optymalna predkoscia i to jemu zawdzieczam moj licznik. Ale net to nie tylko p2p :(
_________________
 
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 28-02-2007, 15:40   

teraz bedzię tragedia :P pewnie bedą częściej awarie :P
chyba przejdę do aster
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 28-02-2007, 15:48   

Mozna teraz na lighta sie ewakuowac. Predkosci "beda podobne" (wajcha) a limit ten sam :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
 
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 28-02-2007, 15:52   

Ojej...
Jak ściągacze ruszą do boju to wieczorem będzie ze 2kbps. A jak łącza im wysiądą to wysiądą też klienci i będą mieli swoje nielimitowane chello. Ale slogan "chello bez limitów!" lepiej brzmi niż "Szybkie chello z limitami", pozatym może ktoś nie przeczyta skarg użytkowników i jest w pułapce na rok...
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-02-2007, 15:55   

Yeah!! :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 28-02-2007, 16:02   

mam chello Plus wziołem bo było bez limitu ale jak Classic nie ma Teraz limitu + szybkie wysyłanie jest taniej a wysyałnie na korzysc classica minimalnie wieksze

Ma plusa bez promocji bo nie było zadnej na 12 mc podpisane
i tez moje pytanie

Czy jest mozliwośc prześcia na Classic w dół i jakie sa tego koszty lub konsekwencje moze byc do konca tej umowy co mam juz pare mc lub nowa 12 znowu nie wazne tylko jak zrobic najtańszym kosztem .
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28-02-2007, 16:09   

Nieźle, teraz tylko niech podniosą upload, bo 384kbps które mi dają w Classicu (3mb) to porażka.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2007, 16:12   

50zł chyba na niższy pakiet zmiana.
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-02-2007, 16:24   

Hehe, ale jaja! Ten miesiąc, luty był pierwszym - który udało mi się dobić do granicy limitu 50GB a tu "prezent". No w marcu do mogę ściągać dystrybucje do upadłego 8)

Ciekawe jak to będzie miał związek z stabilnością usługi :roll:
_________________
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2007, 16:32   

FlashMan, ja myśle o czym innym czy nie zaczną egzekwować kar za p2p.
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-02-2007, 16:40   

Ale nie mogą zabronić p2p bo przecież ludzie teoretycznie korzystają z tego nie tylko w sposób nielegalny (w praktyce wiadomo jak jest :) ).

Ps. Szkoda że chociaż nie podnieśli limitu dla chello easy :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: