Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Troche jak w PRL-u ;-)
Autor Wiadomość
Enter 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-02-2006, 20:05   Troche jak w PRL-u ;-)

Witam !!!

Czytałem sobie właśnie mail od chello o przekroczonym limicie (treść jest większości zapewne znana ;) ) I troszke śmiesznie wygląda nastepujące stwierdzenie :lol: :

* chello classic: prędkość do 2 Mbps/384 kbps, ilość danych powodująca
nadmierne obciążenie Sieci od 25 GB


* chello ultra: prędkość do 12 Mbps/1024 kbps brak ilości danych powodujących
nadmierne obciążenie Sieci



W opcji 2 Mega pobranie więcej niż 25 Gb powoduje obciążenie sieci, ale już w opcji 12 Mega pobranie takowej ilości obciążenia nie powoduje, troche komicznie to brzmi, nie uważacie? :P

Spece z marketingu bądź też tworzący takowe sformuowania mogli jakoś inaczej to napisać ;) :D :D :D :D :D :D :D :D

Pozdrawiam Wszyskich ChelloManiaków :)
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-02-2006, 20:42   

A co byś napisał mając zakaz używania takich słów jak: LIMIT, OGRANICZENIE i podobnych które zapewne zabronili im używać "spece" od marketnigu.
  marekd@jabberpl.org
 
Enter 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-02-2006, 21:06   

Hm.. Już gdzieś czytałem, że tutaj chyba są osoby związane z naszym kochanym provaiderem :)

Chciałem raczej wzniecić dyskusje satyryczną nt. powyższej firmy.
 
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 10-02-2006, 21:17   

Enter napisał/a:
Hm.. Już gdzieś czytałem, że tutaj chyba są osoby związane z naszym kochanym provaiderem


Nie chyba, ale napewno :mrgreen: Nie mam już żadnych wątpliwości, a jeszcze nie tak dawno je mialem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-02-2006, 23:42   

Poza przedstawicielami handlowymi z tego co mi wiadomo pisuje tu jeszcze tylko jedna taka osoba, i najprawdopodobniej kilka czytuje, ale nie wiem dokładnie jakie stanowiska zajmują te osoby. Wiadomo o tym na pewno już od kilku miesięcy, no ale co z tego ?

A co do pism to czasem fajnie się to czyta, ale gdy przyślą takich maili kilkanaście w danym miesiącu (na różne tematy) może to być denerwujące. Kiedyś przysłali mi kilka przypomnień o zapłaceniu rachunku mam stałe zlecenie w baku więc mnie to nie obchodzi ale gdy przyszło coś takiego jeszcze na tydzień przed terminem płacenia to się przestraszyłem, że w zeszłym miesiącu przelew nie poszedł (zmienili nr konta albo co) sprawdziłem wszystko ok poszło więc odpisałem żeby wytłumaczyli co jest grane, a tu nic zero odpowiedzi za to dostałem jeszcze jedno idętyczne pismo już po zapłaceniu kolejnego rachunku i wysłane przez automat do spamowania (a potem jeszcze kilka).
Skończyło się tym, że ustawiłem automatyczną odpowiedź: nie czytam widomości przysyłanych na to konto bo nie jest właściwie bezpieczne i przychodzi tu spam z upc którego nie można się pozbyć jeśli jesteś człowiekiem a nie maszyną i zależy Ci na kontakcie napisz na (mój adres na gmailu zapisany tak aby automat się nie domyślił) W sumie i tak z konta nie korzystałem więc tak nawet mi wygodniej bo nie muszę sprawdzać czy coś nie przyszło. Zgłosiłem też adresy komputerów z których było to rozsyłane na wszystkie możliwe spamlisty i o dziwo poskutkowało od kilku miesięcy nic nie przysłali.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: